Stavebný nákupný košík.

On-line stavebniny

24 hodín 7 dní v týždni

    Stavebniny certifikované pre bezpečný nákup cez internet. Najlacnejšie tehly Heluz a Porotherm na slovenskom trhu. Rýchla dodávka tehly až na stavbu. Tehlu dodame kamkoľvek na Slovensku.  Radi Vám poradíme ako si správne vybrať tehly na Váš dom.
    Bezpečný nákup Najlepšie ceny Rýchlo a včas

Kdekoľvek v SR


Výhodný nákup cez stavebniny.
   

info@lacnestavanie.sk        Infolinka: 0917 969 003

www.tehly-obchod.sk

Stavajte s tými najlepšími :-)

Množstevné a objektové zľavy

Objektové zľavy s garanciou ceny sú zvýšené zľavy nad rámec našich inzerovaných zliav pri ucelených objednávkách jednotlivých stavebných materiálov.

Objektové zľavy sú udeľované v spolupráci s výrobcami stavebných materiálov a sú viazané na konkrétnu stavbu, jej vlastníka (investora) a na určené časové obdobie, počas ktorého je zľava platná.

Platnosť objektovej zľavy je vždy limitovaná termínom objednania materiálu a termínom do kedy je tovar nutné vyviezť na stavbu.

napr. v zimnom období je termín odbjednania do 29.02.12 a dátum vývozu najneskôr do 15.03.12. (termíny sú stanovované idividuálne podľa jednotlivých výrobcov).

 

Výšku objektovej zľavy (1 až 6%) ovplyvňuje typ stavebného materiálu a jeho množstvo.

Objektová zľava je vždy pripočítaná k aktuálnej zľave na www.lacnestavanie.sk.

Napr. ak je aktuálna zĺava 40% a objektová 3%, tak výsledná zľava bude 43%

 

K udeleniu objektovej zľavy je potrebné zaslať žiadosť o cenovú ponuku.

V žiadosti je potrebné uviesť množstvo materiálu a typ, miesto stavby, meno investora a tel. kontakt (pre prípad potreby konzultácie a pre overenie doručenia ponuky)

Následne obdržíte cenovú ponuku s cenami zníženými o súčet štandardnej zľavy a objektovej.

 

V prípade že neviete presné množstvá materiálu alebo chcete prepočítať zmenu materiálu (napr. pórobetón na tehlový systém) zašlite nám žiadosť cez formulár na výpočet spotreby materiálu.

Z výkresovej dokumentácie potrebujeme pôdorysy jednotlivých podlaží, rez domom, pôdorys a rez strechy. Výkresy môžu byť aj odfotené s dig fotoaparátom bez blesku.

Pred odoslaním skontrolujte čitatelnosť kót.

Prihlásenie