Služby

Vypracovanie cenovej ponuky

cenová ponuka    V prípade, že poznáte množstvo potrebného materiálu, vypracujeme pre Vás cenovú ponuku vrátane objektových a množstevných zliav. Využite formulár Žiadosť o vypracovanie cenovej ponuky, alebo nám napíšte mail na info@lacnestavanie.sk.

Výpočet spotreby

výkres    V prípade, že nepoznáte presné množstvo jednotlivých materiálov, prípadne chcete prepočítať zmenu materiálu (napr. pórobetón na tehlový systém), radi Vám zdarma vypracujeme výpočet spotreby materiálu s cenovou ponukou.
Využiť môžte formulár Žiadosť o kalkuláciu spotreby materiálu, kde priložíte výkresovú dokumentáciu.

Založenie stavby

zakladanie stavby   
 
heluz logo   logo porotherm
(viac)   (viac)

 

Pokiaľ potrebujete pomoc pri počiatočných prácach, pokojne sa na nás obráťte. Zabezpečíme Vám odborníkov, ktorí Vám pomôu založiť stavbu pomocou nivelačného prístroja. Zároveň Vás naučia, ako spráne postupovať pri výstavbe.

Doprava

doprava

  

Dopravu stavebných materiálov zabezpečujeme pre Vás externými prepravcami s možnosťou vykládky hydraulickou rukou, prípadne vysokozdvižným vozíkom.

Pri tovare zakúpenom v našej spoločnosti v kamiónovom množstve je doprava až na stavbu zdarma.

Pri dodávke menšieho množstva tovaru Vám navrhneme najlacnejší spôsob dopravy v závislosti od množstva objedného tovaru a vzdialenosti Vašej stavby od najbližšieho expedičného miesta.

Prihlásenie