Stavebný nákupný košík.

On-line stavebniny

24 hodín 7 dní v týždni

    Stavebniny certifikované pre bezpečný nákup cez internet. Najlacnejšie tehly Heluz a Porotherm na slovenskom trhu. Rýchla dodávka tehly až na stavbu. Tehlu dodame kamkoľvek na Slovensku.  Radi Vám poradíme ako si správne vybrať tehly na Váš dom.
    Bezpečný nákup Najlepšie ceny Rýchlo a včas

Kdekoľvek v SR


Výhodný nákup cez stavebniny.
   

info@lacnestavanie.sk        Infolinka: 0917 969 003

www.tehly-obchod.sk

Stavajte s tými najlepšími :-)

Stropné panely

0 položiek

Stropné panely Heluz umožňujú stavbu stropu bez podpier (stojok), ktorý nadobudne maximálnu nosnosť hneď po inštalácií. V porovnaní s ostatnými riešeniami stropov má stropný panel jednoznačne najkratší čas kladenia, čím výrazne skracuje čas potrebný na výstavbu celého objektu.

Stropné panely sú väčšinou vyrábané na zakázku, priamo pre potreby Vašej stavby. Ukladajú sa priamo z nákladného automobilu, tým pádom odpadajú starosti spojené so skladovaním materiálu. Zdravotná nezávadnosť je samozrejmosťou.ň

Panely sú vyrábane v šírkach 600, 900 a 1200 mm a dĺžkach 1500 až 7250 mm (odstupňované po 250 mm). Doplnkové panely majú šírky 700 a 1000 mm. Štandardne sú panely dodávané s vyčnievajúcou výstužou na jednej strane. Na zakázku je tiež možné vyrobiť atypické panely ako panel s obojstranne vyčnievajúcou výstužou, panel bez vyčnievajúcej výstuže, panel s betónovým záhlavím, panel s prestupom a balkónový panel. Pri úprave tvaru a výstuže je nutná individuálna konzultácia, či je takáto úprava z technického hľadiska možná.

Výška panelov je 230 mm. Túto výšku má aj stropný systém Heluz MIAKO, a teda je možná kombinácia panelov a stropných vložiek s nosníkmi v jednej stropnej konštrukcií.

Keďže kadžý panelový strop je unikátny vzhľadom na zaťaženie, radi Vám osobitne navrhneme stropný systém spolu s príslušenstvom podľa priloženej projektovej dokumentácie. Výpočet trvá 7 až 10 dní. Link s žiadosťou o návrh stropného systému nájdete tu.

V tejto kategórii nie sú žiadne výrobky.

Prihlásenie